All for Joomla All for Webmasters

worktime08.30 - 16.30
Mon - Fri

 
 

mkeng ALBPunëtori për gjidhënie, roli i qumështit të nënës dhe kujdesi për fëmijën e sapolindur

Si pjesë e aktiviteteve tona për ngritjen e vetëdijes për gjidhënien, gjatë organizimit të punëtorive për gjidhënie dhe roli i qumështit të nënës që do të mbahet më 18 qershor, me fillim në ora 17:30 në Hotel Green Center Gili në Gostivar. Në këtë punëtori dr. Marina Pop Llazarova, do të sqarojë rolin e qumështit të nënës për shëndetin e fëmijëve të sapolindur dhe si me sukses t’i zotëroni teknikat e gjidhënies. I bëjmë thirrje të gjitha nënave që të paraqiten në email- Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.  Pjesëmarrja në punëtori është falas.


Matrona ka realizuar bashkëpunimit të partneritetit me disa kompani

Në kuadër të qëllimeve të veta për avancimin e shëndetit dhe stilin e shëndosh jetësor, Matrona ka realizuar partneritet me këto
- Bi-Mek, përfaqësues ekskluziv i Medela-s, produkte për përkrahjen e gjidhënies
- Nelt ST, përfaqësues ekskluziv i Sebamed, kozmetikë mjekësore gjermane
- Ewopharma Maqedoni, përfaqësues pika probiotike për foshnja së sapolindura dhe fëmijë BioGaia  
- 4YOU Pharma prodhimi i produkteve inovative dhe kualitative të farmacisë
- Bifarm, importues zyrtar dh distribues i Vitabiotics, paleta e vitaminave për shtatzëni Pregnacare.